KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13474185

nr 1347 4185

Ellen Jolin

(1854-1939), Sverige

Akvareller, 3 st, Murare och landskap. Ej signerad. Proveniens Einar Jolin. Motivet: 12x14 cm, 10x15 cm respektive 32x22 cm

måndag 14 september 2020
kl 19:45:30

Ellen Jolin

Läs mer om Ellen Jolin